Ã–VRIGT / Diverse / Bokverk 17454095

nr 1745 4095

Elias Martin

(1739-1818), Sverige

Bokverk, numrerad, Akvareller och teckningar, 1943

Kondition: slitage, skador

Elias Martin, svensk målare född 1739, död 1818.

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 1 december 2025
kl 18:24:02

Elias Martin

Läs mer om Elias Martin